READING

2010. gada 7. decembris: Valdis Zatlers akreditē K...

2010. gada 7. decembris: Valdis Zatlers akreditē Kambodžas vēstnieku

 

Informācija no prezidenta preses dienesta:

Valsts prezidents Valdis Zatlers otrdien, 7.decembrī, akreditēja jauno Kambodžas Republikas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku Latvijas Republikā Ta Vanu (Thay Vanna).

Valsts prezidents jauno vēstnieku apsveica, stājoties jaunajā amatā, un vēlēja veiksmi. Valdis Zatlers vēlreiz izteica līdzjūtību sakarā ar traģiskajiem notikumiem ūdens festivāla laikā.

Valsts prezidents atzīmēja Latvijas vēlmi paplašināt sadarbību Āzijas-Eiropas Fonda ietvaros izglītības un kultūras projektos. Tāpat viņš īpaši uzsvēra iespējas sadarboties tūrisma jomā, piebilstot, ka iespēja ieviest Latvijas pilsoņiem vienpusēju bezvīzu režīmu, ieceļojot Kambodžā, būtu veiksmīgs līdzeklis, kā to veicināt. Tikšanās laikā Valdis Zatlers pauda arī vēlmi veidot ciešāku ekonomisko sadarbību starp abām valstīm, veiksmīgāk izmantojot pastāvošo potenciālu.

Kambodžas vēstnieks informēja Valsts prezidentu par politisko un ekonomisko situāciju Kambodžā un tās reģionos. Sarunā tika apspriestas iespējas izveidot Kambodžas goda konsulātu Latvijā. Kambodžas vēstnieks rezidēs Maskavā.

Uzziņai:

Ta Vans (Thay Vanna) – dzimis 1954.gadā. Ieguvis maģistra grādu starptautiskajās attiecībās Maskavas Valsts universitātē. Ārlietu dienestā kopš 1979.gada, strādājis vēstniecībā Francijā, Honkongā un ministrijas centrālajā aparātā.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here