READING

tiesas priekšā stājas sarkano khmeru režīma līderi...

tiesas priekšā stājas sarkano khmeru režīma līderi

Šajā pirmdienā sākas tiesas process, kurā tiks lemts par četru sarkano khmeru režīma līderu tālāko likteni. Pēdējās nedēļas un mēnešu lielākā ziņa saistībā ar Kambodžu ir par sarkano khmeru režīma kara tribunālu tāpēc gribēju dot iespēju arī citiem iepazīties ar tiesas prāvu, kas sarežģītības ziņā tiek salīdzināta ar Nirnbergas tiesas procesu.

Ieskatam iesaku izlasīt šādus rakstus:

Papildus tam man bija interesanti lasīt arī par advokātu, kurš aizstāv šos cilvēkus – Jacques Vergès presē tiek saukts arī par “sātana advokātu.” Radio France Internationale ir raksts ( The Jackal’s defender has his own one-man show ), kurā tiek parādīta advokāta argumentācija, aizstāvot dažāda veida teroristus un kara noziedzniekus. Rakstā var lasīt arī to, kādā veidā advokāts skaidro un pamato savu izvēli.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here