kā mēs balkona mēbeles pirkām

Izdomājām, ka jāsāk apdzīvot mūsu balkonu. Devāmies uz lēto mēbeļu ielu iepirkt pāris krēslus un galdiņu balkonam. Pnompeņas ielās parasti valda liels sajaukums un kišmiš, jo blakus sadzīvot spēj ļoti dažādas bodītes, bet ir arī vairākas specializētas ielas, kurās viens pie otra tirgojas viena aroda meistari. Mūsu izvēlētā tipa mēbeles balkonam var atrast uz Maodzeduna bulvāra turpinājuma.

Praktiski visi tirgo vienu un to pašu tikai ar nelielām variācijām. Mūsu kaimiņiene Beta ar kuru kopā pirkām mēbeles izmantoja jaunu stratēģiju un visiem prasīja “best price” un visi tirgotāji pamanījās nolaist 5-10 dolārus. Zane tika pie pīta krēsla, kas izskatās kā bļoda vai ola. Sen jau tādu bijām noskatījuši, bet nu bija īstais brīdis iepirkt. Ņēmām lētāko un mazāko un tas izmaksāja 11 Ls.

Vēl noskatījām vienu komplektu, kurā ietilpst neliels galdiņš ar stikla virsmu, divi parasti krēsli un plats krēsls, trīsvietīgs krēsls. Šo komplektu meklējām mazliet ilgāk, pirmā cena bija 120 dolāri, bet pakāpeniski nonācām līdz 90 dolāriem.

Īsti pat neapdomājām, kā to visu aizvest mājās, bet tuk-tuka vadītāji šādos gadījumos nesamulst un Zanes krēsls bija uz jumta vienā mirklī. Pārējo komplektu salādējām uz otra tuk-tuka un laidām mājās. Mēbeles ļoti vieglas un šķiet, ka izturēs tieši divus gadus, bet ne vairāk, bet tieši tas jau arī mums ir vajadzīgs.

Pagāja mirklis kamēr izdomājām kā iekārtot balkonu, droši vien vēl kādu reizi visu pārbīdīsim savādāk. Vienu vakaru jau paspējām pasēdēt laukā, pēc tumsas iestājas ļoti patīkama gaisa temperatūra (joprojām ir silts, bet nav tik karsts kā dienas laikā).


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here