Video: māju celšana

Sestdien piedalījāmies labdarības pasākumā ar mērķi celt vietējiem iedzīvotājiem mājas. Vairāk par to, kas to organizē un kāpēc, var lasīt iepriekšējā rakstā. Šobrīd piedāvājam apskatīt dažu minūšu video par sestdien piedzīvotu. Apsolāmies, ka tuvākajā laikā būs arī raksts ar paskaidrojumiem par notiekošo, iespaidiem un bildēm.

Saite uz video: sestā sērija: Māju celšana (šis ir mūsu pirmais video 1080p kvalitātē)

Tā kā tieši dienu pirms māju celšanas pasākuma tika iegādāta jau kādu laiku gaidītā jaunā fotokamera man (Zanei), tad šis video ir arī mans pirmais mēģinājums kameru likt lietā. Tā kā viss safilmētais materiāls bija mans (tikai pāris klipi no Mika), tad Miks teica, ka man pašai arī būšot tas jāmontē. Tad nu šis ir arī mans pirmais mēģinājums saprast, kā tā montēšana notiek, kur likt bildes, kur video, kur mūziku.

Iegādātā fotokamera ir patiešām lieliska. Ar to var filmēt un fotogrāfēt zem ūdens, kā arī tā ir trieciena izturīga. Kas ir vēl labāk, tā ir smuki oranžā krāsā un to pērkot nokaulējām cenu un dabūjām arī 4 GB atmiņas karti bez maksas. Ak jā, priekš visiem foto lietu pazinējiem, kas šo varētu lasīt, mana jaunā kamera ir Panasonic Lumix DMC-FT3. Miks saka, ka tā pēc dpreview.com testa ir labākā no visām kompaktajām ūdensizturīgajām kamerām.


Es esmu Zane un Japānā es strādāju par skolotāju. Šajā blogā rakstu par piedzīvojumiem, iespaidiem, domām un idejām, kas rodas dzīvojot otrā pasaules malā.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here