video: pikniks uz upes pie Kien Svay

Svētdien nolēmām izpētīt, kas notiek aiz pilsētas robežām. Devāmies 12 kilometrus uz austrumiem no Pnompeņas, uz ciematu, kas saucas Kien Svay, tur atrodas vietējo iecienīta pikniku vieta Koki Beach.

Nelielas grūtības sagādāja vietas atrašana, jo tuk-tuka vadītājs angliski neprata ne vārda, bet vairākas reizes apstājoties un prasot ceļu mēs tomēr spējām nonākt īstajā vietā.

Blakus piknika vietai atrodas neliels budistu templis pie kura varēja pamanīt arī dažus mūkus. Spriežot pēc lepno džipu daudzuma visapkārt šī ir diezgan iecienīta vieta, kur galvaspilsētas turīgākajiem khmeriem pavadīt nedēļas nogales. Izejot cauri džipu rindām nonākam pie diezgan plaša tirdziņa, kur var nopirkt aukstus dzērienus, augļus, svaigi grillētas vistiņas, jūras veltes un vēl veselu rindu ar ēdieniem, kuru nosaukumi mums ir sveši.

Saite uz video: Kien Svay

Vēl ir foto galerija, kuru var aplūkot mūsu bilžu sadaļā un arī flickr.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here