READING

Mūzikls? Skolā? Kā tas izskatās?

Mūzikls? Skolā? Kā tas izskatās?

Šoreiz gribu mazliet pastāstīt par skolu. Īstenībā jau tikai par vienu konkrētu notikumu – mūziklu.

Katru gadu – pirmajā mācību semestrī skolēni uzved, iestudē, iedzied, spēlē, gatavo, režisē, gaismo, veido tērpus un skatuves noformējumu mūziklam. Droši vien pat neesmu nosaukusi visu, ko viņi dara – katrā ziņā ieguldītais darbs ir milzīgs. Tiek padomāts par visu – par krekliņiem ar mūzikla logo, par ieejas biļetēm un programmiņām, par uzkodām starpbrīžos un par iespēju iegādāties rozes mīļākajiem aktieriem.

Šogad ISPP skolēni iestudēja Frank Oz mūziklu “The Little Shop of Horrors” (tulkojumā “Mazais Briesmu Veikals” vai kas tamlīdzīgs). Ir patiešām apbrīnojami redzēt, kā reizēm klusie skolēni izrādās brīnišķīgi aktieri un dziedātāji, kā citi skolēni spēlē dzīvo mūziku un kā daži labprāt izvēlas palikt aizkadrā un iesaistīties palīdzot savādāk.

Skatoties mūziklu atcerējos, kā vidusskolā veidojām savu žetonvakara priekšnesumu – garie mēģinājumi, scenogrāfija, mūzika, patīkams satraukums redzot pilnu zāli ar skatītājiem un tad prieks un sajūsma par iespējo rādīt to, kas rūpīgi iestudēts un mēģināts neskaitāmas reizes. Arī šeit jaunie aktieri bija nedaudz satraukušies pirms mūzikla sākuma, bet publikas ovācijas palīdzēja un viss gāja lieliski.

Neliels sižetiņš no šī vakara izrādes:


Es esmu Zane un Japānā es strādāju par skolotāju. Šajā blogā rakstu par piedzīvojumiem, iespaidiem, domām un idejām, kas rodas dzīvojot otrā pasaules malā.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here