READING

video reportāža no Siem Reap

video reportāža no Siem Reap

Pirms dažiem mēnešiem mēs pavadījām sešas aizraujošas dienas aplūkojot tempļus Kambodžas pilsētā Siem Reap. Beidzot mūsu video komanda ir sagatavojusi mūsu piedzīvojuma video reportāžu.

Piedāvāju divas versijas. Pirmā video versija ir īsāka, koncentrētāka un labi piemērota mūsdienu steidzīgajam dzīves ritmam. Diemžēl neskatoties uz to, ka mēs izgriezām visu, ko spējām arī īsā versija ir 16 minūtes gara. Bet es domāju, ka tās būs labi pavadītas 16 minūtes. Ja vēlaties atsvaidzināt atmiņu, par notikumiem Siem Reap, zem video klipiem ir pieejamas arī saites uz rakstiem par tempļu apmeklējumu.

(Vēl es ceru, ka šo video var redzēt arī Latvijā, jo youtube man stāsta, ka autortiesību dēļ dažās valstīs šis video nav pieejams.)

Un vēl ir viena video versija, kas ieteicama tikai pacietīgiem cilvēkiem, kuri ir pagatavojuši tēju, iekārtojušies ērti pie liela ekrāna ar cepumiem azotē un ir gatavi skatīties tieši to pašu tikai 27 minūšu izpildījumā. Šis video noderēs brīžos, kad mēs paši būsim klātienē un varēsim plaši komentēt ekrānā redzamo. Šis video ir pārāk garš un es neiesaku nevienam to skatīties. Es pat teiktu, ka es aizliedzu jums to skatīties. Nemaz nerunājot, ka abus video pēc kārtas skatīties vispār ir pilnīgs neprāts, jo jums nāksies redzēt vienu un to pašu divas reizes + 11 minūtes ar dikti statiskiem kadriem. Mans darbs ir padarīts, esmu jūs brīdinājis, tāpēc nemēģiniet pēc tam sūdzēties, ka nebija interesanti.

Nobeigumā mūsu ieraksti par piedzīvojumiem Siem Reap:

 


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

 • video redzami

 • Daina

  Man jau ļoti patika. Varbūt, ka to garo video var padarīt vēl garāku, pieliekot klāt arī pa kādai bildei no  sausuma perioda.

 • Daži Jūsu izgājieni tādi pavisam smieklīgi :)

 • Noskatījāmies pirmo un TIK ĻOTI sasapņojāmies par ciemošanos pie jums :) Paldies, riktīgi aizraujošā ekskursijā pabijām caur objektīvu. ;)

 • Māris

  Jauks celtnieku iedegums.
  Tagad, kad ūdens krities, Kompong Pļuk (kaut kā tā, piedodiet) ir vieta, kur es nekad, nekad negribētu dzīvot. Ēdnīcas toletes kanalizāciju novērtējāt, interesanti, kur tā plūst, bet tas sīkums.
  Nākamreiz brauksiet ar laivu prasiet, lai dod pastūrēt. Mums ļāva. Līdzi bija spinings, tos smieklus, jums vajadzētu dzirdēt.
  Paldies par ieskatu, kā būs, ja līgumu pagarinās uz gadu.

  P.S. Visi uzdotie jautājumi ir retoriski.

 • Jā, mums ienāca prātā pajautāt par stūrēšanu tikai pēc tam, kad bijām jau no ezera laukā :)

 • Māris

  Braucām no ezera līdz pat piestātnei.
  Viens tur “kapteini”, lai netraucē, pārējie darbojas.

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā