READING

foto no janvāra velobrauciena

foto no janvāra velobrauciena

Viens no pēdējiem velo braucieniem bija tik iespaidīgs, ka pēc nobraukšanas uzreiz bija skaidrs, ka tas būs jāatkārto mazākā grupā ar ilgākām foto pauzēm.

Vispār jau pārāk bieži nesanāk izbraukt ar Zanes kolēģu, skolotāju grupu, jo bieži notiek dažādi pasākumi, kuru dēļ braucieni tiek pārcelti. Turklāt šādos grupu braucienos, kādam vienmēr jāuzņemas vadītāja un maršruta zinātāja lomu, bet maršrutus te nevar izdomāt no zila gaisa, kartē skatoties, jo tādas kartes ar nelieliem celiņiem nemaz neeksistē.

Kā jau parasti, neviens nerūpējas par fotografēšanu, bet visi tik min uz priekšu tāpēc noķerti ir tikai daži spilgtākie brīži:

Skats uz leju no neliela tilta. Lietus sezonas laikā šis viss kļūst par 10 metriem dziļāks.

Aramiss

Ja interesē, šeit arī mūsu maršruts:


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here