READING

kā man Kambodžā nozaga telefonu

kā man Kambodžā nozaga telefonu

Dažos teikumos par to, kā man telefonu nozaga.

Šodien devos strādāt uz kafijotavu, kurā nu jau mani pazīst, jo eju tur gandrīz katru otro dienu. Pirmajā stāvā viss bija pilns ar citiem tādiem, kas iekārtojuši savas darba vietas ērtajos kafejnīcas krēslos, tāpēc kāpu vienu stāvu augstāk, kur ir daudz mierīgāka atmosfēra un pilnīgs klusums kā bibliotēkā.

Tuvojās darba dienas beigas un, lai arī cilvēku bija vairāk, tomēr valdīja pavisam mierīga atmosfēra. Pēc pusstundas man bija jāiet uz khmeru valodas nodarbību, tāpēc es pamazām atslēdzu skype, izslēdzu tehnoloģiju portālus un gatavojos doties prom.

Pamanīju, ka otrajā stāvā uzkāpj khmeru sieviete ģērbusies melnās drēbēs, rokās viņai bija diezgan paliela avīze. Viņa izmeta nelielu loku pa telpu un apsēdās pie blakus galdiņa, kas man tagad šķiet aizdomīgi, jo, protams, ka bija daudz citu brīvu vietu.

Viņa pienāca klāt, nolika avīzi uz galda un ar žestiem rādīja, ka vēlas aizņemties rakstāmo. Es izvandījos pa somu, neko neatradu un noplātīju rokas. Viņa aizgāja. Pat neatceros, vai aizgāja pie blakus galdiņa, vai prom no telpas. Laikam jau viņa nokāpa lejā.

Pēc 20 minūtēm es devos prom un konstatēju, ka kopā ar avīzi viņa bija savākusi arī manu telefonu.

Nu jau vairs neko. Nogāju lejā un pastāstīju par notikušo vienam no viesmīļiem, kurš minēja, ka ir redzējis manis aprakstīto sievieti, bet viņa, protams, jau sen bija tālēs zilajās.

Telefonam ir izsekošanas rīks, bet tas nav rādījies online un droši vien arī neparādīsies. Arī Tini – mūsu khmeru valodas pasniedzēja – apgalvoja, ka telefonam momentā izņem SIM karti un izdzēš visus datus un tirgo tālāk.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here