Pnompeņa paātrinājumā

Paātrināti mākoņi un krēslainas Pnompeņas ielas. Turpinu eksperimentēt ar telefona un jaunās kameras iespējām. Angliski to sauc par time lapse, latviski to laikam nesauc nekā.

Pirmie kadri ir tapuši ar telefonu, bet pēdējie ar GoPro, starpība attēla kvalitātē ir acīmredzama. Šobrīd ir skaidrs, ka telefona kvalitāte tomēr krietni atpaliek (nu gan pārsteigums!) no tā, ko spēj paveikt GoPro kamera time lapse režīmā. Sākotnējais materiāls bija domāts kā 1080p ar 30 kadriem sekundē, bet gatavais fails ir milzīgs un arī video apstrāde mazliet ievelkas. Laikam jau šobrīd pilnīgi pietiek ar 720p, jo pat to daudzi neprot ieslēgt savos youtube atskaņotājos nemaz nerunājot par to, ka retais skatās video pa visu ekrānu (kas arī ir vienīgais mirklis, kad ir jēga no 720p).

Šeit ir visi mani time-lapse video:


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here