READING

brauciens uz Mondulkiri un Boo Sra ūdenskritumu

brauciens uz Mondulkiri un Boo Sra ūdenskritumu

Zanes skolas pavasara brīvlaikā mēs devāmies uz Mondulkiri, kalnaināko Kambodžas provinci.

Mēs apmetāmies Mondulkiri lielākajā pilsētā Senmonorom, kur mēs nakšņojām kārtējā eko-šmeko vietā, kur tūristus izmitina mazos namiņos un viss ir ekoloģisks – citiem vārdiem sakot, nav ventilatoru un kondicionieru, jāguļ uz grīdas un par visu jāmaksā mazliet vairāk.

Pirmajā dienā mēs nometām mantas namiņā un ar īrētiem rolleriem braucām aptuveni 43 km, lai redzētu Boo Sra ūdenskritumu. Otrajā dienā mēs devāmies džungļos uz ziloņa un apmetāmies uz vairākām stundām pie neliela ūdenskrituma, kur varēja nopeldēties un nomazgāt ziloņus, bet trešajā dienā mēs devāmies uz Senmonorom augstāko punktu, kur izbaudījām kalnaino ainavu.

Sākam ar video dienasgrāmatu no pirmās dienas:

 


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here