Koh Mak: Ceturtā daļa

Koh Mak salas piedzīvojumu nākamajā dienā bijām nolēmuši doties snorkelēt. Neviens no mums agrāk to nebija darījis, taču apkārt redzot caurspīdīgi zilos ūdeņus, izbaudot karstumu un dzirdot par iespaidīgajām jūras radībām tuvajā apkārtnē – nevarējām to laist garām.

Rīts sākās agri – aizbraucām uz vietējo jūras braucienu organizēšanas centru, kur bez problēmām dabūjām gan maskas, gan pleznas piemērotas mūsu izmēriem – bija nelielas bažas, ka Mika 46 izmēram nekas piemērots nebūs, taču – nekādu problēmu. Sakām uz mīlīga paskata kuģīša ar nosaukumu “Thai-tanic” un devāmies ceļā. Kopā bijām grupa ar apmēram 10 cilvēkiem.

Apstājāmies vairākās vietās, peldējām apkārt klints bluķiem, baudījām veldzējošo ūdeni un karsto sauli. No sākuma pagāja kāds laiks, kamēr iemācījos pareizi lēkt ūdenī, pareizi likt virsū un ņemt nost masku – pēc tam viss bija vēl foršāk. Ūdens šeit ir ļoti sāļš, tāpēc virs tā turēties ir daudz vieglāk kā Latvijā – līdz ar to peldot mazāk piekūst.

Jūras eži bija ļoti daudz, brīžiem dziļāk, bet ik pa brīdim diezgan tuvu virspusei.

Tā kā saule bija ļoti stipra tad, snorkelējot pamatīgi apdegām – nākamajā dienā uz muguras apgulties nevarējām.

Mūsu kuģis no apakšas.

Brīžiem peldējām iekšā īstā zivju mākonī – tā vien likās, ka esam devušies uz peldi akvārijā.

Pludmale pie viesnīcas vakarā bija izgaismota visdažādākajās krāsās.


Es esmu Zane un Japānā es strādāju par skolotāju. Šajā blogā rakstu par piedzīvojumiem, iespaidiem, domām un idejām, kas rodas dzīvojot otrā pasaules malā.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here