Singapūra fotogrāfijās

Bildes no Singapūras, kur viesojāmies Maija beigās.

Kamēr Miks iepazina pilsētu vienatnē un skolnieki rēķināja uzdevumus, mani kopā ar citiem skolotājiem izbraucienā pa kanālu. No kuģīša pavērās skaists skats uz debesskrāpju biroju ēkām, tiltiņiem un vienu no Singapūras simboliem – kas redzams bildē. Augšpusē esošā savienojošā daļa attēlo kuģi – kā nekā Singapūra ir otrā lielākā ostas pilsēta pasaulē. Uz augšējās daļas atrodas vairāki baseini, restorāni un dažādas atpūtas vietas. Diemžēl šobrīd tās pieejamas tikai iepriekš pieteiktām grupām un viesnīcas (atrodas vienā no “kājām”) viesiem. Bildes kreisajā pusē redzams nesen pabeigtais muzejs – “Lotosa zieds”.

Gan Kambodžā, gan citur Āzijā ir nopērkams traki smirdīgs auglis, saukts par durianu. Šī ēka uzcelta duriana formā.

Viens no Singapūras simboliem – zivs ar lauvas galvu, un fonā debesskrāpji.

Vienu rītu abi ar Miku bijām nolēmuši veltīt pastaigām parkā. Singapūras centram cauri vijas vesela parku sistēma, kur no viena parka var nokļūt nākamajā un lēnā garā iziet cauri gandrīz visiem parkiem. Visā pilsētvalstī ir dažādi likumi, kas ir stingri jāievēro vai arī jāmaksā bargi naudassodi. Likās, smieklīgi, ka pie parka ieejas zīme brīdina par krītošiem kokiem.

Parki un dažāda izskata taciņas tajos.

 

Parki tiek savienoti viens ar otru ar interesanta izskata tiltiņiem. Šo sauc par Hendersona viļņiem. Tiltiņš īstenībā ir diezgan paplats – uz tā sēdēja kādi 20 cilvēki, kas nodarbojās ar kaut ko, kas izskatījās līdzīgs jogai.

Viļņos var arī iesēsties iekšā.

No parka tiltiņiem paveras skaisti skati uz pilsētas ēkām.

Tālumā var redzēt interesantu arhitektūru, kuģus un dažas Singapūrai piederošas salas.

Valstī pārstāvētas dažādas valodas un arī dažādas ticības. Šādi izskatās tradicionāla indiešu tempļa ieeja.

Ekskursijas ietvaros piedalījāmies arī pavisam īstā ķīniešu tējas ceremonijā. Tas patiešām ir ļoti nomierinošs, interesants un ilgs process. Ir daudz dažādi noteikumi par to, kā katru trauku ir pareizi jātur un jālieto.

Nakts tumsā pilsēta izgaismota ļoti skaisti. Tumsa, līdzīgi kā Kambodžā iestājas ap pulksten 6 vakarā.

Mani skolēni, kas piedalījās konkursā un mūsu Singapūras palīgi.


Es esmu Zane un Japānā es strādāju par skolotāju. Šajā blogā rakstu par piedzīvojumiem, iespaidiem, domām un idejām, kas rodas dzīvojot otrā pasaules malā.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here