Hočimina

Hočiminā mēs pavadījām tikai dažas dienas, bet tik un tā paspējām iejukt pilsētas trokšņainajās ielās, izkaulēties ar ielu tirgotājiem un nogaršot vjetnamiešu kafiju un vietējos ēdienus.

Priecājos, ka paspējām redzēt ūdens leļļu teātri. Pirms tam šis vārdu salikums man neko neizteica un es nesapratu, kāda gan varētu būs saistība starp lellēm, teātri un ūdeni. Tagad viss ir skaidrs. Video varbūt to nevar redzēt, bet sižeti bija diezgan saprotami par spīti tam, ka visi dialogi notika vjetnamiešu valodā, tas laikam tāpēc, ka galvenā auditorija šim pasākumam bija bērni :)

Laiks aizskrēja ātri un mēs beigās palikām ar sajūtu, ka esam redzējuši par maz, bet tas laikam tāpēc, ka garajās ziemas brīvdienās bijām paspējuši sagurt un laiku pilsētā pavadījām visai laiski.

Šķiet, ka janvārī atkal būsim Hočiminā un šoreiz droši vien būsim kārtīgāk sagatavojušies, lai pievērstos kādam piedzīvojumam.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here