šodien uzlija lietus

Šodien kārtējo reizi noplūda 63. iela, bet tā kā jau nākamajā nedēļā mēs vācamies uz citu dzīvokli, es beidzot saņēmos un aizgāju sabildēt, kā izskatās, kad Pnompeņā līst lietus. Paskatoties pa logu sajūtas tā, itkā māja būtu uzcelta ezera vidū. Visi krustojumi noplūduši un ielas ir kļuvušas par upēm.

Zemāk foto, bet es sagatavoju arī vienu īsu video no mūsu lietainās dienas:

Meitene griežas nost no 63. ielas, lai paglābtos no dziļā ūdens, bet viņa dodas iekšā šķērsielā, kurā, manuprāt, līmenis vēl dziļāks, kā citur.

63. ielas krustojums. Ņemiet vērā, ka auto, kas stāv uz trotuāra stāv uz kārtīga khmeru trotuāra, kas pie ielām, kas regulāri applūst ir vismaz 4 reizes augstāks kā parasts trotuārs. (Kad meklē dzīvokļus tā var viegli izsecināt, vai iela mēdz pēc lietus applūst.)

Līst vai nelīst, bet gāzes baloniem ir jānonāk galapunktā.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here