Kepas zvejniekmeitu lūkojot

Šoreiz par bildēm un iespaidiem no Kambodžas ir parūpējies Mika tētis – Uģis.

Arī mani iespaidi par ceļojumu ir vērienīgi. Nav jau tā, ka visu ceļojumu saistīju tikai ar garšas kārpiņām- alus un eksotisko ēdienu baudīšanu. Alus un ēdieni tik tiešām Āzijā ir eksotiski un garšīgi. Kopumā laikam nobaudīju kādas 20 alus šķirnes ( viss ir dokumentēts- nofotografēts), arī ēdieni ir ar savu rozīnīti.

Tāpēc vislielākie iespaidi ir tieši par Kepu, jo tur bija tas, ko Miks bija solījis: dabas eksotika- pludmale, džungļi, pērtiķi, gekoni, tauriņi, noslēpumainas alas un tikpat noslēpumainas skaņas,- ēdienu eksotika- krabji, kalmāri, garneles,- saules eksotika- temperatūra liela jo liela,- tempļu varenība. Bet nu visu pēc kārtas…

Uz Kepu devāmies nelielā busiņā, pa ceļam vērojot „eksotisko” apkārtni un izbaudot šofera Taja augsto meistarību- satiksmes noteikumi šai valstī neeksistē. Kepā sākumā iekārtojāmies kempinga veida viesnīciņā ar skatu uz Siāmas līci.

Vislielāko prieku man sagādāja cilvēka un dabas saskaņa. Jūras krastā draiskuļojas pērtiķēnu bariņš, vīri nodarbojas ar krabju zveju, rokas stiepiena attālumā karājas gan banānu ķekari, gan kokosrieksti, gan papaja, apkārt ziedu jūra un smaržu eksotika.

Ar prieku devāmies iekarot Trušu- Zaķu salu. Īsā laikā ar motorlaivu sasniedzām salu, arī tur eksotikas bija pārpārēm: vīrs vāca kokosriekstu ražu, dāmas masējās, vīri baudīja kokteilīšus.

Zane un Miks nolēma pārbaudīt vecāku nervu sistēmu un sagādāja mums lustīgu nakti džungļos. Viņiem piepalīdzēja vietējie gekoni un citi eksotiski radījumi. Izturējām godam!!!

IMG_1350 2012-12-23 13.26.17

Bija jau arī drošas radības- taureņi.

2012-12-24 09.46.05

Šajā braucienā bija arī Zanes un Mika izdomāts pārsteigums- pamests templis.

Tik gardas jūras  veltes kā Kepā laikam jau nekur vēl nebija baudītas. Ieradāmies vietējā krodziņā varen izsalkuši, bet aizgājām laimīgi un apmierināti, lai atgrieztos šai krodziņā arī nākamajā vakarā.

Nu ir tā Kepa viena jauka vieta Kambodžā. Arī tūristu bari tur neklīst lielā daudzumā un netraucē baudīt atpūtu. Savdabīgs veidojums ir netālu esošais kalns ar caurumu vidū. Arī tur iebāzām savus degunus. Skaisti.!!!

2012-12-22 10.32.13 2012-12-22 10.08.01

Un vēl jau ir Kepas piparu lauki, foršākās kafejnīcas, kurās var baudīt ne tikai piparus…

Arī tuk- tuki Kepā ir labu labie.

2012-12-21 14.01.22

Es ilgojos pēc visa tā…


RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here