READING

video: divas dienas Kepā divās minūtēs

video: divas dienas Kepā divās minūtēs

Nedēļas nogalē devāmies uz Kepu, noīrējām mopēdu un braucām gar jūru līdz Vjetnamas robežai. Vispār bija doma ievilkt elpu un atpūsties, bet to jau mēs nemaz nemākam. Viesnīcas baseinā nopeldējāmies vien tikai divas reizes. Vēlāk arī bildes, bet tagad viena īsa un koncentrēta video dienasgrāmatas sērija.

Kepa from Miks Latvis on Vimeo.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

 • Daiga

  Skaisti pazuda saulīte. Bet kur Kepas zivju tirgus?

 • Inguna

  Eksotiski! Man ļoti patika!

 • Patriots

  Izbraukājies jau diezgan, nu laiks uz mājpusi – Tēvzeme briesmās, nav kas ar laukus, sēj labību, visapkārt nabadzība , izmisums, bezceris! Algas nemaksā, paši mēs ar nodokļus nemaksājam, skolotāji nupat ir teikuši – nebūs algas – bērnus nemācīsim – haoss ,a tu vizinies ar mopēdu nu tā, bezrūpīgi , bezatbildīgi – atbrauksi mājās un tad pilnām mutēm mācīsi mūs dzīvot!!! ( neķer krenķi, tas tik tāds situācijas saasinājums, joks, domu butaforija)

 • Daina

  Izskatījās, ka Nāriņa atkal ir atguvusi savu pirmatnējo izskatu un vairs nav piesegusies:-))

 • A krabji kur? :) Cerams, ka tos saēdāties un nepaspējāt safilmēt :)

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā