23 no 1000 jūdzēm Kambodžā

Screen Shot 2013-05-09 at 12.08.44

Pirms vairākām nedēļām mēs Kambodžā satikām 1000 jūdžu ceļotājus – Egonu, Kārli un Edgaru. Vari noskatīties 6. sēriju un uzzināt kā mums gāja vienā varen jaukā un putekļainā moto izbraucienā.

Pirmajā vakarā devāmies vakariņās un vakara gaitā mēs nonācām pie tā, ka dosimies kopīgā moto izbraucienā pa putekļainajiem ciematiem, kas atrodas gandrīz pie pašas Pnompeņas. Atliek tikai pārbraukt pāri upei un jau esi “laukos”. Zanei diemžēl bija darba diena, tāpēc es kļuvu par vietējo gidu valstī, kur noteikti neesmu vietējais :)

Video var redzēt fragmentus no tā maršruta, ko es mēdzu pa svētdienām braukt ar velo, bet šoreiz mēs izbraucām visus tos pašus mazos celiņus ar moto.

Par to kā mums gāja – video, no 1000 jūdžu arhīva – 1000 jūdzes Kambodžā 6. sērija:


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here