READING

mūsu piedzīvojumi Kepā ar draugiem

mūsu piedzīvojumi Kepā ar draugiem

Visi jau zina, ka esot ārpus Latvijas katrs satiktais latvietis šķiet kā savējais. Kā nekā –  viņš runā tajā pašā valodā, atbraucis no tās pašas valsts, un, ja parunā kādu brīdi ilgāk, tad ļoti iespējams, ka atradīsiet arī kādu kopīgu paziņu, kopīgu mīļāko vietu Latvijā vai ko tamlīdzīgu. Tā nu dzīvojot šeit Kabodžā esam iepazinušies ar daudziem brīnišķīgiem cilvēkiem, ar kuriem Latvijā mums nebija nekā kopīga, bet te – izrādījās savādāk. Lielāko daļu ceļotāju no Latvijas vedam kādās garšīgās vakariņās. Kā nekā ir teiciens, ka – mīlestība, arī tā, kas pret valsti, iet caur vēderu. Izvēlamies, kādu no mūsu iecienītajiem restorāniem un lielākoties visiem patīk. Kopš pārvācāmies uz mūsu tagadējo dzīvokli un mums ir vēl viena istaba, ik pa laikam uzņemam arī kādus ciemiņus pie sevis mājās.

Bet ne jau par to ir stāsts. Stāsts ir par to, ka kādu labu laiciņu atpakaļ pie sevis uzņēmām pavisam īpašus ciemiņus – draugus no Vācijas, kas pa daļai ir arī no Latvijas. Viņi paši sevi sauca par “vācu tūristiem”, tad nu pie tā arī paliksim. Kopā ar mūsu draugiem, vācu tūristiem, devāmies uz Kepu. [Mums tiešām patīk Kepa, bet to jau laikam būsiet pamanījuši vai ne? Interesantā kārtā tā nav iecienīta tūristu vieta, bet visiem, ko tur aizvedam, arī šī pilsēta patīk] Te arī īss video:

Vācu tūristi Kambodžā from Miks Latvis on Vimeo.

Apmēram 10 minūšu moto brauciena attālumā no Kepas centra atrodas brīnišķīgs viesu nams “Jasmīnu ieleja”. Ja nu kāds cītīgi seko līdzi mūsu blogam, tad par to rakstīja arī mūsu vecāki. Jasmīnu ieleja ir unikāla eko viesnīciņa džungļos. Te, neliels ieskats namiņā, kurā apmetāmies:

Jasmīnu ieleja from Miks Latvis on Vimeo.


Es esmu Zane un Japānā es strādāju par skolotāju. Šajā blogā rakstu par piedzīvojumiem, iespaidiem, domām un idejām, kas rodas dzīvojot otrā pasaules malā.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here