Velobrauciens nedēļas vidū

Šodien biju mazliet trakā velobraucienā.

Vienam no mūsu grupas braucējiem uz pusēm pārlūza tā smalkā detaļa, kas pārslēdz ātrumus. Khmeru meistari pārtaisīja velo, lai tam būtu 1 ātrums. Ķēde tika saīsināta un varējām turpināt ceļu. Protams, bez pareizajiem instrumentiem ķēde izturēja vidēji 7 kilometrus. 5 reizes stājāmies un labojām ķēdi. Braucām ar 3 prāmjiem. Pāri diviem tiltiem un pāri divām salām. Ļoti daudz stājāmies, bet trāpījām arī kārtīgos brikšņos. Pa ceļam mūs kārtīgi pacienāja ar augļiem un khmeru saldumiem. Pie beigām sataisījām pikniku khmeru stilā – pie upes un ar zvilnēšanu šūpuļtīklos.

IMG_9806

Pirmā “labošana.” Šeit var redzēt, ka ātrumu pārslēdzējs vienkārši pārlūza uz pusēm.

IMG_9807

Kavēju laiku vērojot ielu.

IMG_9810

Pa ceļam uz vienu no salām.

IMG_9811 IMG_9814

Kadrs no “prāmja.”

IMG_9816

Atkal esam apstājušies, lai salabotu saplīsušo ķēdi.

IMG_9820

Ikdienas kadrs, kādu var redzēt katrā velobraucienā.

IMG_9821

Vietējie, protams, pārsvarā pārvietojas ar pavisam vienkāršiem velosipēdiem.

IMG_9826

Deivs, Zanes kolēģes vīrs, kuru esmu nolēmis pievērst velobraucieniem. Pirmajā reizē izcīnījāmies cauri dubļiem, bija grūti, bet šoreiz jau gāja krietni labāk.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here