video: autobuss Pnompeņā

Ir noticis, kas neticams un Pnompeņā ir ieviesta autobusu līnija.

Pagaidām autobusi kursē tikai pa vienu ielu, gandrīz visā tās garumā, bet ja šis eksperiments būšot veiksmīgs tikšot veidotas arī citas autobusu līnijas.

Es joprojām nespēju noticēt, ka viņiem tas izdosies, bet cerams, ka ar laiku cilvēki pieradīs un sapratīs, kas ir autobuss un ko ar to darīt. Līdzīgs eksperiments esot noticis 2001. gadā, bet tas saprotamu iemeslu dēļ ir izgāzies. Tie, kas ir bijuši valstī ar tuktukiem sapratīs, ka nekas nevar būt ērtāks par transportu, kas darbojas kā privātais šoferis. Tuktuks aizvedīs, kur nepieciešams, pagaidīs pie veikala/tirgus/restorāna un aizvedīs atpakaļ. Un ja nepieciešams, viņš to darīs visu dienu no rīta līdz vakaram.

Ieskatam video no Phnom Penh Post:


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here