darbnīca, kurā gatavo Budas statujas

Mums tieši pie mājas, aiz diviem līkumiem, ir darbnīca, kurā izgatavo dažādas koka statujas. Bieži braucu garām, bet nekad nebiju apstājies, lai iekadrētu to, kas notiek darbnīcā.

Šoreiz apstājos un pajautāju vai drīkstu fotografēt. Viņi tikai pasmaidīja un turpināja savu darāmo. Negribēju pārāk traucēt, tāpēc ātri iebildēju pāris kadrus, parādīju meistaram viņa bildi un braucu tālāk.

DSC02564 DSC02567 DSC02568

Neatkarības piemineklis, kurš ir viens no Pnompeņas un Kambodžas simboliem, bet pie tādas ikdienišķas lietas nekad neienāk prātā apstāties un nobildēt.

DSC02533

Starp divām lielākajām Kambodžas upēm (Tonle Sap un Mekonga) tieši pretī pilsētas centram atrodas pussala, kur šobrīd aktīvi notiek milzīgas viesnīcas būvniecība. Šeit ikdienā nesanāk nokļūt, bet nesen uzzināju, ka divi no mūsu mīļākajiem restorāniem ir atvēruši savas kopijas tieši uz šīs pussalas, tāpēc atbraucu apskatīt, kas tad te notiek.

DSC02547 DSC02552

Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here