dzīveJapānā.lv

Sveiki!

Pavisam drīz sāksies jauns posms mūsu dzīvēs, jo mēs uzsāksim dzīvi otrā pasaules malā – Japānā.

Par mūsu piedzīvojumiem stāstīsim šeit, bet visātrāk pie jaunumiem tiksi, ja sekosi līdzi instagram @mikslatvis vai @zanzane, kā arī facebook.com/dzīveJapānā.

Ja tev ir kādi jautājumi par ceļošanu vai dzīvošanu Āzijā, droši jautā, jo pirms šī piedzīvojuma četrus gadus nodzīvojām Kambodžā un ceļojām arī pa Taizemi, Vjetnamu, Singapūru un Malaiziju.

Zane un Miks

 


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

  • Āzijas fans

    Oho. Japāna… drosmīgi! Personīgi mani Japāna atbaida, jo cenas tur maigi izsakoties nav diez ko draudzīgas (salīdzinot ar vairumu citām Āzijas valstu). Būs interesanti sekot līdzi Jūsu gaitām.

  • Jā, jo vairāk uzzinām par Japānas praktisko pusi, jo vairāk saprotam, ka viegli nebūs. Centīsimies ziņot pēc iespējas biežāk un rūpīgāk, tā, lai interesanti gan mājiniekiem gan citiem Japānas faniem :)

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā