READING

bijām ciemos uz radio 101 un stāstījām par gatavoš...

bijām ciemos uz radio 101 un stāstījām par gatavošanos dzīvei Kambodžā

Var jau būt, ka mazliet muļķīgi sanāk, vēl neko neesam paveikuši, bet jau stāstām par saviem plāniem, bet kā jau minējām iepriekš, biļete vienā virzienā ir nopirkta un atpakaļ ceļa vairs nav.

Ja kāds palaida garām, tad piedāvāju noklausīties 18 minūšu ierakstu no radio 101 studijas, kur mēs stāstījām par pārvākšanos uz Kambodžu.

Paklausies, kā mēs ciemojamies Radio 101

Citās ziņās –  gatavošanās notiek pilnā sparā. Liela daļa mantu jau ir saliktas pa kaudzēm, daļu metam ārā, daļu vedam pie vecākiem, daļu atdosim draugiem un vēl kādu daļu jau šodien vai rīt izliksim pārdošanai.

Bijām veikalā Gandrs, kur iepirkām un uzzinājām dažas noderīgas lietas, būs jāiet atkal pēc tam, kad zināsim precīzāku pirkumu sarakstu. Gandrā izrādās ir visas iespējamās foršās lietas: ūdens attīrāmās tabletes, spēcīgi saules krēmi, 4. kategorijas saules brilles, nopietnas kvalitātes 50% DEET moskītu krēmi un citi tādi nieki, kas nekur citur nav nopērkami un kurus būtu vērtīgi iepirkt pirms ielidojam Kambodžā.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here