daži ikdienas kadri

Daži kadri ar komentāriem.

Droši vien vajadzētu nopietnāk sabildēt to, kas notiek apkārt, bet nav īsti ērta sajūta. Kad braucu uz citām valstīm un esmu tūrists, tad bez problēmām velku ārā fotoaparātu, bet tagad grūti iedomāties, kāpēc man būtu jāfotografē mūsu tuk-tuka vadītājs, piemājas nūdeļu tirgotāja, mūsu māja, iela un citas tādas lietas. Gribas ātrāk iejusties un aizbēgt no birkas “tūrists,” ko vietējie uzkarina visiem baltajiem.

Mūsu iela

Dzīvojam tieši pie tirgus

Milzu auto

Milzīga apmēra džipi šeit nav retums. Grūti pat aprakstīt, to milzīgo masu ar džipiem, kas braukā pa Pnompeņas ielām, to var saprast tikai pastaigājot apkārt pa ielām. Šeit arī var redzēt, cik “viegli” var pārvietoties pa ielām ar kājām, ja uz ietves nav vietas, kur kāju uzlikt :)

 

 

 

 


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here