Kuala Lumpura

Pagājušajā nedēļas nogalē bijām Kuala Lumpurā. Kamēr es trīs dienas pēc kārtas apmeklēju tur notiekošo konferenci, Miks izpētīja pilsētu un plānoja, ko apskatīsim manā brīvajā laikā.

Pilsētas lielums un iespaidīgums, šķiet, nav salīdzināms ar mazo Pnompeņu, pie kuras nu jau esam pieraduši. Milzīgas maģistrāles, kuras nav iespējams šķērsot, super-dārgās mašīnas, debesskrāpji, īsti veikali un miljoniem kafejnīcu un restorānu (ieskaitot Makdonaldu, Starbucks). Vienīgias “BET” – pilsētu tik pat kā visu laiku klāj milzīgs, pelēks vāks – piesārņojums no automašīnu tūkstošiem ir tik liels, ka zilas debesis šajā valstī neredzējām. Un es zinu, zinu, ka Lielās Pilsētās tā notiek, bet – tas tiešām ir diezgan nomācoši. Tāpēc, neskatoties uz skaistajiem parkiem, dziedošajiem putniem, taureņiem, restorāniem un visu pārējo, ko mēs tur redzējām, mēs bijām patiešam priecīgi, ka nedzīvojam šajā pilsētā. Pēc Kuala Lumpurā pavadītajām trim dienām bijām priecīgi, ka varam braukt “mājās” uz Kambodžu,  kur cilvēki ir smaidīgi, satiksme ir nesteidzīga, kur mūsu deviņ-stāvu māja ir viena no retajām augstceltnēm apkārtnē, un kur ir forši mazi restorāniņi, kuru nosaukumi nav iepriekš dzirdēti citās valstīs.

Te arī mūsu video par KL apmeklējumu:


Es esmu Zane un Japānā es strādāju par skolotāju. Šajā blogā rakstu par piedzīvojumiem, iespaidiem, domām un idejām, kas rodas dzīvojot otrā pasaules malā.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here