video: ar velo cauri Pnompeņai

[dropcap]P[/dropcap]iedāvāju video, kurā redzams mans brauciens cauri Pnompeņai, kā arī viena “gandrīz sadursme” ar mopēdu. Lai skatīšanās būtu vēl interesantāka, visu video laiku mēs ar Zani komentējam gan to, kas kadrā, gan to, kas palicis aiz tā.

[box type=”download”]Saite uz video: dzīveKambodžā.lv 28. sērija un Visi Kambodžas video klipi.[/box]

Video tapis pateicoties tam, ka pēc ilgas gaidīšanas, no Kalifornijas atlidoja mana jaunā ķiveres kamera – GoPro HD Hero 2. Ar to beidzot būs iespējams iemūžināt interesantākos brīžus mūsu velo, moto un laivu braucienos. Kamera ir aprīkota ar īpašu, ūdensizturīgu korpusu, kas ļauj filmēt līdz pat 60 metriem zem ūdens, tāpēc ceru, ka taps arī video no kāda niršanas pasākuma. Parasti visi aizraujošākie momenti paliek aiz kadra: labākie kalnu velo nobraucieni, dubļu jūras, trakā satiksme uz Kambodžas ceļiem un ielām, Amatas laivojieni utt. Tagad vairs nebūs nekādu attaisnojumu un skaidrojumu, ka to un šito nevarēja nofilmēt, jo tas nebija iespējams tādu un šitādu iemeslu dēļ.

[box type=”info”]Tikko sagatavojām arī jaunu atrakciju, iespēja uzdot jebkuru jautājumu saistībā ar Kambodžu un tikt pie atbildes ask.fm/kambodza[/box]


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here