Sen Monorom

Savā pēdējā Mondulkiri dienā mēs paņēmām mocīšus un kārtīgi izbraukājām provinces lielāko pilsētu Sen Monorom.

Mums atkal līdzi bija “gids,” jauns čalis, kurš nodarbojas ar mocīšu nomu un pie reizes parāda un pastāsta, kur, ko var redzēt. Kopā ar viņu mēs pirmajā dienā braucām uz Kambodžas lielāko ūdenskritumu. Aramiss, kā jau ierasts, sēdēja uz gida mocīša aizmugurējā sēdekļa un mēs kopīgi izbraukājāmies pa skaistajiem Sen Monorom ceļiem. Daudz kalnu un daudz līkumu, bija bauda braukt un vērot apkārtni. Ja mums būtu jaudīgāki braucamie, tad gan būtu vēl jaukāk, bet mazie rolleri arī spēja tikt galā ar visiem uzbraucieniem, turklāt tie daudz labāk iekļaujas kopējā ainavā.

Diena pagāja ātri, mēs aizbraucām uz dažām gleznainām kalnu virsotnēm, nopeldējāmies nelielā ūdenskritumā, paēdām pusdienas un devāmies atpakaļ uz Pnompeņu, lai paspētu iebraukt pilsētā pirms tumsas iestāšanās (18:00 ir piķa melna nakts, tāpēc šajā laikā labāk gribas būt galā nekā braukt pa Kambodžas “ceļiem”).

 


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here