skaists reklāmas video par Kambodžu

Šis ir skaistākais reklāmas video ar Kambodžas dabas skatiem, kādu mums ir nācies šeit redzēt. Video tiek parādīti skaistākie kadri no Kambodžas tempļiem, džungļiem un pludmalēm. Tikai pēdējā kadrā noskaidrojas, ka šī ir mobilo sakaru kompānijas reklāma, bet tas nemaz netraucē. Vienīgā lieta, kas liekas savāda ir tā, ka pat valsts oficiālais tūrisma pašreklāmas klips nav tik jaudīgs kā zemāk redzamais.

Vienīgais trūkums ir tas, ka video nav HD kvalitātē, bet mēs to redzējām kinoteātrī pa visu milzīgo reklāmu. Tāpēc pēc noskatīšanās iedomājieties to pašu, tikai 10 reizes kvalitatīvāku un 1000 reizes lielākā izmērā.

Saite uz video.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here