READING

ar moto līdz Bokor kalna virsotnei

ar moto līdz Bokor kalna virsotnei

Dažus mēnešus atpakaļ – īsi pirms došanās uz Latviju, tieši tad, kad skolā bija visvairāk darba, devāmies kārtējā atpūtas un piedzīvojumu braucienā. Mērķis mums bija varens – gribējām uzbraukt Bokora kalnā ar mocīti (Jā, tas ir tas pats kalns, kurā pavisam nesen Miks un daži citi mani kolēģi brauca ar riteni). Devāmies uz piejūras pilsētu Kepu, noīrējām mocīti un braucām… Mūsu brauciena veiksmes un neveiksmes varēsiet apskatīt šajā video:

Kopumā iespaidi, protams, brīnišķīgi. Jo augstāk braucām, jo skaistāks skats uz lejā esošo pilsētu mums bija redzams. Varens piedzīvojums visas dienas garumā.

Nākamā dienā, kārtīgu dienas daļu pastrādājām un devāmies uz netālu esošo piparu plantāciju – kuru jau esam pieminējuši iepriekš. Mērķis bija pavisam vienkāršs – gribējās nopirkt piparus, ko dāvāt kā suvenīrus atgriežoties Latvijā. Te tad arī pievienojam video no otrās braukāšanās dienas.

Ja nu gribas skatīties tikai vienu video – tad ņem to par Bokora kalnu, šajā otrajā “tikai” Kambodžas lauku ikdienas skati:


Es esmu Zane un Japānā es strādāju par skolotāju. Šajā blogā rakstu par piedzīvojumiem, iespaidiem, domām un idejām, kas rodas dzīvojot otrā pasaules malā.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here