brauciens pa Mekongas upi

Svētdienas vakarā, Latvijas dzimšanas dienā, devāmies laivas braucienā pa Mekongas upi.

Process ir diezgan interesants un kā izrādās pavisam nesen mainīts. Agrāk (arī pagājušajā gadā, kad Miks brauca šādā braucienā), lai izīrētu laivu bija jābrauc uz piestātni, jāsatiek laivas vadītājs un jāvienojas par cenu. Tagad process padarīt tūristiem draudzīgāks, bet ne tuvu ne tik azartisks :) izveidot sistēma, laivas stāv iedomātā rindā un tu vari dabūt to,  kas ir nākamā – cenas arī visiem vienādas. Vienīgā izvēles iespēja – lielā vai mazā laiva. Tā kā bijām astoņi nolēmām ņemt mazo laivu. Vēlāk to nedaudz nožēlojām,  kā izrādījās uz laivas augšējā jumta, kur novietots galdiņš un bijām iecerējuši pavadīt visu vakaru, drīkstot kāpt tikai divi cilvēki. It kā žēl, bet no otras puses – tā laiva izskatījās tik “stabila”, ka varbūt tā bija pat labāk.

Redzējām koši iekrāsotas debesis, bet pašu saulrietu laikam jau nokavējām. Smuki izvizinājāmies divu stundu garumā. Kad laivas vadītājs ieslēdza gaismas, parādījās daudz dažādi lidoņi, bet visādi citādi nebijis skats uz pilsētas krastmalu, karaļa pili un Pnompeņu.


Es esmu Zane un Japānā es strādāju par skolotāju. Šajā blogā rakstu par piedzīvojumiem, iespaidiem, domām un idejām, kas rodas dzīvojot otrā pasaules malā.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here