Chi Phat

Chi Phat ir mazs ciems, kas atrodas Kardamomu kalnos. Šajos kalnos dabas aizsardzības organizācija Wildlife Alliance cenšas aizsargāt savvaļas dzīvniekus un dabas resursus no malumedniekiem un nelegālajiem meža cirtējiem. Interesants fakts – Wildlife Alliance strādā 3 latvieši. Un pie viena no viņiem jau sen gribējām aizbraukt ciemos.

Papildus tam ņēmām vērā faktu, ka Lonely Planet ceļvedis Chi Phat iesaka kā top 10 eko tūrisma punktu visā pasaulē, tāpēc bija skaidrs, ka šo braucienu vairs nevarēja atlikt.

Braucām jau sen, 25. novembrī, bet publicēšana kā parasti ir ievilkusies. Piedāvāju īsu video par to, kā mums gāja Chi Phatā. Drīz sagatavosim arī bilžu izlasi ar komentāriem.

Chi Phat – www.dziveKambodza.lv 48. sērija from Miks Latvis on Vimeo.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here