READING

Pnompeņā turpinās nemieri + video ar trīs militāra...

Pnompeņā turpinās nemieri + video ar trīs militārajiem helikopteriem

DSC00100

Šodien Pnompeņā turpinājās sadursmes starp protestētājiem un valdības militārajiem spēkiem. Šobrīd izskatās, ka valdība grib pielikt punktu ieilgušajiem nemieriem un tāpēc diezgan nežēlīgā veidā izklīdināja pūli, kas bija sapulcējies Brīvības parkā (Freedom park).

Specvienībām un militārajiem spēkiem pievienojās arī, ar metāla nūjām apbruņoti, civilās drēbēs tērpti cilvēki ar sarkanu lenti ap roku. Viņi parkā uzbruka arī sievietēm un mūkiem. Šobrīd protestētāji ir izklīduši pa pilsētu, pie parka dežurē militārie džipi un ir paziņots, ka vairs netiks atļauti nekāda veida protesta gājieni.

Vairāk par šo var lasīt Phnom Penh Post un lielākajos starptautiskajos medijos, bet visaktuālākā informācija ir pieejama, ja sekosiet twitter.com šim žurnālistam @doyle_kevin.

Dienas laikā arī no sava mājas loga redzējām helikopterus, kuri piedalījās pūļa izklīdināšanā.


Ikdienā es nodarbojos ar to, kas man pašam visvairāk patīk un es varu to darīt arī otrā pasaules malā. Es veidoju mājas lapas un brīvajā laikā blogoju un sekoju līdzi interneta parādībām. Kad internets ir izslēgts, man patīk fotografēt, braukt ar riteni cauri maziem Kambodžas ciemiem, lasīt grāmatas, laivot pa Latvijas upēm un gribētos kādu reizi paskriet, bet šeit ir mazliet par karstu.

RELATED POST

INSTAGRAM
Ieskaties mūsu ceļojumos un ikdienā
Please Add Widget from here